• English
  • Türkçe

Boş

Toplam: 0,00 TL

MİHRİ SOFT INTENSE Vücut Losyonu

 

   Cilt dokusu, su ile çok temas etme, mevsimsel değişimler, yeterince sıvı tüketmeme, cilt hijyeninin sağlanması için kullanılan çeşitli ürünlerin etkisi gibi çeşitli sebepler ile nemini kaybederek, kurumuş, çatlamış, sağlıksız bir görünüm alır. Cildin doğal dokusuna en uygun şekilde pH ve hassasiyeti dikkate alınarak nemlendirilebilmesi, cilt dokusunun yenilenmesi, çizgi ve kırışıklık oluşumunun önlenmesi ve aşırı kuruluk ile birlikte beraberinde oluşabilecek deri rahatsızlıklarının önlenmesi açısından çok önemlidir.

   MİHRİ Soft Intense Vücut Losyonu, nemini kaybederek kuruyan, hassaslaşmış cilt dokusunu derinlemesine nemlendirir ve besler. Cilt dokusunun yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı görünümüne kavuşmasını sağlar.

   Her bir MİHRİ ürünü, Müslüman uzman kadro tarafından, İslam’a uygun olarak, kullanımı yasak olan hiçbir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir. MİHRİ Soft Intense Vücut Losyonu üretiminde kullanılan HPP* teknolojisi sayesinde, deri yüzeyinde yağlı bir his bırakmaz, ürün içeriğindeki etken maddeler cilt dokusuna çok çabuk etki ederek, cilt dokusunu derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.

MİHRİ Soft Intense Vücut Losyonu içeriğindeki etken maddeler:

Shea butter: Karite ağacının fıstıklarının ezilmesi ile elde edilen Shea Butter, Afrika'da binlerce yıldır sağlık ve güzellik için kullanılmaktadır. İçerdiği yağ asitleri ile cildi derinlemesine nemlendirerek , cilde elastikiyet kazandırır,hücre yenileyici etkisi kuru, çatlak cilt dokusunun hızla yenilenerek, sağlıklı, pürüzsüz cilt oluşumunun kazanılmasını sağlar. Shea yağının içerdiği sinamik asit, cildi güneşin zararlı U.V. ışınlarından korur, içeriğindeki A, E vitaminleri ve antioksidanlar ile cildi serbest radikallerin ve çevresel değişimlerin yıpratıcı etkisinden korur.

Hydromanil™: Caesalpinia spinosa bitkisinden özel yöntemlerle elde edilen özler, cildin ihtiyacı olan nemi kazandırır, cildin üst katmanlarına nüfuz ederek uzun süreli nemlilik sağlar ve cildin nem tutma kapasitesini arttırır.

Jojoba yağı: Kimyasal olarak cildin doğal florasındaki sebuma benzediği için, en hassas ciltlerde bile alerjik bir reaksiyona sebep olmadan çok çabuk cilde nüfuz eder ve cildi derinlemesine nemlendirir. Jojoba yağı E ve B vitamin gruplarından zengin içeriği ile cilt dokusunu yeniler ve elastikiyetini arttırır.

Lavanta yağı: Cilt yenileyici özelliği ile özellikle güneşin etkisi ile yıpranan cilt dokusunun sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olan lavanta yağı, aynı zamanda kurumuş, çatlamış cilt dokusunu sakinleştirir, anti-mikrobik özelliği ile cildin iyileşmesine yardımcıdır.

D-panthenol: Çatlamış cilt dokusunun iyileşmesine yardımcı olur ve cilt yenileyici özelliğe sahiptir, tahriş oluşumunu önler ve cildi derinlemesine nemlendirir.

Tocopherol: E vitamininin suda çözünen formu olan tocopherol, cildin üst katmanlarında depolanır, cildi serbest radikallerin zarar verici etkisinden korur, cildi yumuşatır, besler ve derinlemesine nemlendirir.

Kullanım şekli:

MİHRİ Soft Intense Vücut Losyonu, duş, spor aktiviteleri sonrasında ve her ihtiyaç duyulduğunda cildi derinlemesine nemlendirmek üzere her gün kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. Uygun miktarda ürün boyundan başlayarak tüm vücuda uygulanabilir.

• Paraben içermez.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Glutensizdir.
• Petrokimyasal içermez.
• Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
• Bay ve bayan kullanımına uygundur.

(*) High Performance Penetration (Yüksek Performanslı Emilim)