• English
  • Türkçe

Boş

Toplam: 0,00 TL

MİHRİ SOFT INTENSE Ayak Kremi

   En sık yaşanan ayak problemleri, yanlış ayakkabı seçimi ya da kışlık ayakkabılara bağlı olarak meydana gelen ayaktaki sert doku oluşumu, nasırlar, uzun süre ayakta kalma ve yolculuklara bağlı olarak gelişen şişlikler ve nemli ortamın bakteri gelişimine yol açması ile ortaya çıkan koku olarak sayılabilir. MİHRİ Soft Intense Ayak Kremi bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş formülü ile kuru, çatlak ve yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine yardımcı olur, nemini kaybederek kuruyan, hassaslaşmış cildi derinlemesine nemlendirir ve besler, cilt dokusunun yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

   Her bir MİHRİ ürünü, Müslüman uzman kadro tarafından, İslam’a uygun olarak, kullanımı yasak olan hiçbir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir. MİHRİ Soft Intense Ayak Kremi’nde kullanılan HPP* teknolojisi sayesinde, deri yüzeyinde yağlı bir his bırakmaz, ürün içeriğindeki etken maddeler cilt dokusuna çok çabuk etki ederek, cilt dokusunu derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.

MİHRİ Soft Intense Ayak Kremi içeriğindeki etken maddeler:

Shea butter: Karite ağacının fıstıklarının ezilmesi ile elde edilen Shea Butter, Afrika'da binlerce yıldır sağlık ve güzellik için kullanılmaktadır. İçerdiği yağ asitleri ile cildi derinlemesine nemlendirerek , cilde elastikiyet kazandırır, hücre yenileyici etkisi kuru, çatlak cilt dokusunun hızla yenilenerek, sağlıklı, pürüzsüz cilt oluşumunun kazanılmasını sağlar. Shea yağının içerdiği sinamik asit, cildi güneşin zararlı U.V. ışınlarından korur, içeriğindeki A ve E vitaminleri ve antioksidanlardan zengin içeriği ile cildi serbest radikallerin ve çevresel değişimlerin yıpratıcı etkisinden korur.

Aynısefa Yağı: Aynısefa çiçeğinden elde edilen yağ, yıpranmış, kuru, çatlak cilt dokusunu sakinleştirir, inflamasyon giderici ve cilt yenileyici özelliği ile sağlıklı cilt dokusunun oluşumuna yardımcıdır.

Plantago lanceolata Leaf Extract: Plantago lanceolata (Sinir otu) yaprağından elde edilen özler, içeriğinde bulunan Potasyum, Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Fosfor, Çinko ile A,C,K vitaminleri ile kuru, çatlamış cilt yapısının kısa sürede yenilenmesine yardımcı olur. Ayrıca bu bitki, hassas cilt yapısını sakinleştiren allantoin, ölü, kuru cilt dokusunun yerine, yeni, sağlıklı cilt oluşumunu destekleyen salisilik asit gibi fitokimyasallardan da zengin bir içeriğe sahiptir.

Kullanım şekli:

MİHRİ Soft Intense Ayak Kremi, duş, spor aktiviteleri sonrasında ve her ihtiyaç duyulduğunda temizlenmiş ve kurulanmış ayaklara hafif masajla uygulanır. Paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Glutensizdir. Petrokimyasal içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. (*) High Performance Penetration (Yüksek Performanslı Emilim)