• English
  • Türkçe

Boş

Toplam: 0,00 TL

MİHRİ BODY PROJECT Anti-Selülit Losyon

 

   Portakal kabuğu görünümü, hareketsizlik, beslenme alışkanlıkları, hormonlar gibi sebeplerle, cilde elastikiyet kazandıran özel yapıların elastikiyetini kaybetmesi sonucu, deri altındaki yağ dokusunun dışa doğru cepler oluşturması ile yaş ya da kilo fark etmeksizin ortaya çıkan bir cilt problemidir. Cildin portakal kabuğu görünümünden uzaklaştırılabilmesi için, cildin pürüzsüz görünümünü sağlayan elastin liflerin tekrar elastikiyetine kavuşması, kan dolaşımının arttırılması ve yağ hücrelerinin yeniden şekil alması ve parçalanması hedeflenir. MİHRİ Body Project Anti-Selülit Losyon, portakal kabuğu görünümüne sebep veren yağ hücrelerini parçalayarak yeniden şekil almasını sağlar, cilt dokusunun yenilenme sürecini kısaltır ve cildin pürüzsüz görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

   Her bir MİHRİ ürünü, Müslüman uzman kadro tarafından, İslam’a uygun olarak, kullanımı yasak olan hiç bir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır.

   MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir. MİHRİ Body Project Anti-Selülit Losyon üretiminde kullanılan HPP* teknolojisi sayesinde, deri yüzeyinde yağlı bir his bırakmaz, ürün içeriğindeki etken maddeler portakal kabuğu görünümüne sebep olan yağ hücrelerine hızlıca etki eder.

MİHRİ Body Project Anti-Selülit Losyon içeriğindeki etken maddeler:

Effineo™: İçeriğinde bulunan kafeinsiz yeşil kahve çekirdeği özleri ile, ciltte portakal kabuğu görünümüne sebep olan yağ hücrelerindeki trigliseritlerin, serbest yağ hücrelerine dönüşerek vücutta enerji kaynağı olarak kullanılmasını sağlar. Kan dolaşımını arttırıcı etkisi ile birlikte yağ hücreleri yeniden şekil alarak portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Detoks etkisi ile birlikte cilt daha sıkı, parlak görünüme sahip olur.

Yeşil çay yağı: Yeşil çay yağı, antioksidan özelliği ile metabolizmayı ve cilt yenilenme sürecinin hızlanmasını sağlarken, aynı zamanda kalori yakımını kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Yağların dokularda depolanmasını engeller, bu özelliği ile yağ depolarının doğal yolla enerjiye dönüşümünü sağlar. İçerdiği C vitamini ile cilde elastikiyet kazandırır.

Aynısefa Yağı: Aynısefa çiçeğinden elde edilen yağ, cildi sakinleştirici özelliğinin yanı sıra, hücre yenileyici özelliği ile cilt dokusunun hızla sağlıklı, parlak görünüme kavuşmasını sağlar.

Limon çekirdeği yağı: Cilt dokusunu sıkılaştıran ve cildin dengeli bir renk tonuna sahip olmasını sağlayan limon çekirdeği yağı, diğer aktiflerin etkilerini arttırarak, portakal kabuğu görünümünün giderilmesinin ardından daha sıkı bir cilt dokusunun elde edilmesine yardımcı olur.

Tocopherol: E vitamininin suda çözünen formu olan tocopherol, cildin üst katmanlarında depolanır, cildi serbest radikallerin zarar verici etkisinden korur, cildi yumuşatır, besler ve derinlemesine nemlendirir.

Kullanım şekli:

MİHRİ Body Project Anti-Selülit Vücut Losyonu, portakal kabuğu görünümünün oluştuğu ilgili bölgelere (basen, bacak, kalça) hafif masajla, her gün uygulanmalıdır. Üründen en iyi sonucun en kısa sürede alınabilmesi için, ürün kullanımı sırasında yağ tüketiminin azaltılması, bol su tüketilmesi, haftada 3 defa kısa yürüyüşler yapılması ve yürüyüşlerden önce ürünün uygulanması tavsiye edilmektedir.

• Paraben içermez.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Glutensizdir.
• Petrokimyasal içermez.
• Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.