• English
  • Türkçe

Boş

Toplam: 0,00 TL

Temsilcilik Başvurusu

 Mihri Temsilcisi Olmak İstermisiniz?

Mihri İstanbul Temsilcilik Şartları Ege teknoloji kimya makine sanayi tic. Ltd. şti’nin tescilli markası olan Mihri İstanbul ürünlerinin, resmi alışveriş kanalı olan www.helalkozmetikler.com web sitesinden;

- ürün temsilcisi olarak,

- bayi fiyatlarıyla indirimli mal alarak,

- yakın çevresine ürünlerin satışını yaparak,

- gelir elde etmek isteyen, bireysel temsilcilerimize sunduğumuz hizmet ve destek şartları aşağıda belirtilmiştir.

Helal sertifikalı ürünlerimizin satışı konusunda da tamamen iyiniyet ve güvene dayalı, Türk Ticaret kanununa uygun bir ticaret sistemi geliştirmiş bulunmaktayız. Dolayısıyla bizim satış sistemimizde saadet zinciri yada piramit organizasyon türü bir yapılanma bulunmamaktadır. Hiç kimse bir başkasının üzerinden para kazanmaz. Temsilciler için hiç bir satış baskısı, zorlama yada mecburiyet yoktur. İndirimli olarak mal alan temsilcilerimiz; bu ürünleri perakende satış fiyatı ile satarak kar elde ederler. Bireysel ürün temsilcisi iskonto oranımız %30’dur. Dolayısıyla ürünlerimizi alıp satan temsilcilerimiz %30 kar elde etmektedir. Temsilcilerimizin iskonto oranları zaman içerisinde düzenlenecek kampanyalara göre artabilir bu nedenle resmi sitemizden düzenli olarak takip edilmesinde fayda vardır.

Temsilci olmak için öncelikle siteye üye olmak ve sonrasında temsilcimiz olmak istermisiniz linkini tıklayarak başvurmanız gerekmektedir. Temsilcilik başvurusunun onaylanması için www.helalkozmetikler.com sitesinde satılmakta olan dört adet ürünün satın alınması gerekmektedir. (Aynı üründen dört adette olabilir.)

Temsilcilik başvurusunun ardından, tanımlanan temsilci bayi kodu ile %30 iskontolu olarak ürünleri almak mümkündür. Sistemimizde herşey son derece açık ve net olup, bir yanlış anlama yada karışıklığa imkan vermeyecek şekilde düzenlenmiştir.

1- İş bu sözleşme ekli nüshada yer alan temsilcilik başvuru formunun parçasıdır. Bundan böyle sözleşmede imzası bulunan kişi ‘Temsilci’ olarak; Ege teknoloji makine ve kimya san tic ltd şti ise ‘Mihri’’ olarak anılacaktır. Mihri tarafından Temsilci’nin sisteme tanımlanması ve kendisine bir kullanıcı kodu tanımlanmasıyla temsilcilik başlamış olur.

2- Temsilci, tüm ticari faaliyetlerini kendi adına yürütecek olup, elde edeceği satışlardan doğacak KDV, gelir vergisi, harç ve tüm masraflardan, bunun yanında ticari faaliyetlerinden doğabilecek tüm risk, kayıp, zarar ve kazançtan bizzat kendisi sorumludur.

3- Ticari faaliyetlerini Mihri’den tam bağımsız olarak yürüten Temsilci; Mihri’nin çalışanı, yasal temsilcisi, ya da özel yetkili acentası değildir. Mihri adına görüşmeler yapmaya, sözler vermeye anlaşma yada her hangi bir metne imza atmaya yetkili değildir.

4- Temsilci; Mihri ürünlerini, helalkozmetikler.com web sitesinde yayınlanan son kullanıcı fiyatlarının altında, başka internet siteleri vasıtasıyla ve doğrudan satış dışında bir yöntemle satamaz.

5- Mihri, Temsilcilerin faaliyetlerinde uyması gereken kuralları ve kazanç, prim ve ödül sistemini, önceden ilan ederek, değiştirebilir.

6- Mihri ürün temsilciliği tamamen ücretsizdir. Ne üyelik başlangıcında nede sona erdirilmesinde her hangi bir ücret yada aidat talep edilmez.

7- İşbu sözleşmenin süresi belirsizdir. Temsilci istediği zaman ve herhangi bir gerekçe belirtmeksizin, yazılı olarak beyanda bulunarak temsilcilikten çıkabilir.

8- Mihri’nin belirlediği, Temsilci’nin uyması gereken kurallara aykırı hareket edilmesi durumunda, Mihri’nin temsilciliği iptal etme hakkı saklıdır.

9- Temsilci işbu sözleşmede bildirdiği adres, telefon, fax ve e-mail gibi erişim bilgilerindeki değişiklikleri Mihri’ye bildirmekle mükelleftir.

10- Taraflar arasında çıkabilecek anlaşmazlıklarda Mihri defter ve kayıtları yanlız delil sayılır. İşbu sözleşmenin yorumunda ve yapılış nedeninde çıkabilecek tüm uyuşmazlıklarda, İstanbul Kadıköy mahkemeleri yetkili olup, Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.