• English
  • Türkçe

Boş

Toplam: 0,00 TL

MİHRİ Günlük Bakım Şampuanı

 

   Saç telleri ve saç derisi, gün içerisinde karşılaşılan hava değişimleri, mevsimsel değişimler, kullanılan saç şekillendiriciler, saç köklerinin yeterince oksijenlenememesi gibi etmenlerden etkilenerek zamanla zayıflar, parlaklığını ve hacmini kaybeder. Sağlıklı saç telleri ve saç derisi oluşumu için, saç tellerinin yapısını destekleyecek, saç derisini yağ, çevresel etmenlerden derinlemesine arındırarak, saç derisinin pH ve nemini dengeleyecek ürünlerin kullanılması tavsiye edilir.

   Her bir MİHRİ İSTANBUL ürünü, müslüman uzman kadro tarafından, dinimizce kullanımı yasak olan hiçbir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ İSTANBUL ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. MİHRİ İSTANBUL ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir.

   MİHRİ İSTANBUL saç bakım ürünlerinde kullanılan HPP* teknolojisi sayesinde, ürün içeriğindeki etken maddeler saç köklerine ve tellerine hızla etki ederek, etken maddelerin etkilerini hızlı bir şekilde göstermesini sağlar. Böylelikle saç telleri ve kökleri güçlenir, beslenir, eski parlaklığını ve hacmini geri kazanır.

Mihri Günlük Bakım Şampuanı İçerisindeki etken maddeler:

Porphyra umbilicalis: Kırmızı bir yosun cinsi olan Porphyra umbilicalis'ten elde edilen özler, deriyi derinlemesine etkileyerek, saç köklerini zayıflatan U.V-A ışınlarının zarar verici etkisinden saç derisini korur. Bitkisel öz, saç köklerindeki hücrelerin DNA'sını foto yaşlanmaya karşı korur, saç köklerini besler ve oksijenlenmesini sağlayarak yeni saç oluşumunu destekler.

D-panthenol: Saç derisini nemlendiren d-panthenol (provitamin B5), saç köklerini güçlendirir, saçların kolay taranmasını sağlar ve parlaklık kazandırır.

Mihri İstanbul Günlük Bakım Şampuanı Kullanımı:

Mihri Günlük Bakım Şampuanı, saç tellerini ve derisini tamamen arındırmak, yapısını güçlendirmek ve korumak için, her gün kullanıma uygun olarak özel olarak üretilmiştir. Mihri Günlük Şampuan, ıslatılmış saç ve saç derisine köpürtülerek ve hafif masajla uygulanır, ardından bol su ile durulanır.

• Paraben içermez.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Glutensizdir.
• Petrokimyasal içermez.
• Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
• Bay ve bayan kullanımına uygundur.

(*) High Performance Penetration (Yüksek Performanslı Emilim)