• English
  • Türkçe

Boş

Toplam: 0,00 TL

MİHRİ Saç Dökülmesine Karşı Bakım Serumu

 

   Saç telleri protein yapısındaki keratinden meydana gelmektedir, saçların uzun ömürlü olması, keratin yapısının bütünlüğünün korunmasına bağlıdır. Mevsimsel değişimler, saç şekillendirici ürünlerin kullanımı, saç rengi değişimleri, saç köklerinin yeterince oksijenlenememesi keratin yapısının bozulmasına sebep verir ve saçların erken dökülmesine neden olur. Sağlıklı ve uzun ömürlü saçlar için, keratin yapısını destekleyecek, besleyici, nemlendirici ve saç köklerinin oksijenlenmesini sağlayacak ürünlerin kullanılması gerekir.

   Her bir MİHRİ ürünü, Müslüman uzman kadro tarafından, dinimizce kullanımı yasak olan hiçbir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir.

   MİHRİ Saç Bakım ürünlerinde kullanılan HPP* teknolojisi ile, ürün içeriğindeki etken maddeler saç köklerine ve tellerine hızla etki ederek, etken maddelerin etkilerini hızlı bir şekilde göstermesini sağlar. Böylelikle saç telleri ve kökleri güçlenir, beslenir, dökülmelere karşı direnç kazanır ve yeni saç oluşumu desteklenir.

MİHRİ Saç Dökülmesine Karşı Serum içeriğindeki etken maddeler:

KERATRIXTM: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Zea Mays Starch, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-7 Carob ağacından elde edilen, aspartik asit, glutamin ve arjininden zengin içeriğe sahip KERATIX™, iç ve dış etkenlerle yıpranmış keratin dokusunun onarılmasını sağlar, saçları dökülmeye karşı dirençli hale getirir, saçın dış yapısını koruyucu bir film gibi sararak keratin yapısının bütünlüğünü korumaya yardımcı olur. Sağlıklı, elastikiyetini geri kazanmış, güçlü saçların elde edilmesine yardımcı olur.

Porphyra umbilicalis: Kırmızı bir yosun cinsi olan Porphyra umbilicalis'ten elde edilen özler, deriyi derinlemesine etkileyerek, saç derisini saç köklerini zayıflatan UVA ışınlarının zarar verici etkisinden korur. Bitkisel öz, saç köklerindeki hücrelerin DNA'sını foto yaşlanmaya karşı korur, saç köklerini besler ve oksijenlenmesini sağlayarak yeni saç oluşumunu destekler.

Hidrolize Soya Proteini: A,E,C vitaminlerinden ve proteinden zengin olan etken madde, saç köklerini derinlemesine besler, nemlendirir, saç derisindeki yağ üretiminin dengelenmesini sağlar. Saçların dolgun ve parlak görüne kavuşmasına yardımcı olur.

D-panthenol: Saç derisini nemlendiren d-panthenol (provitamin B5), saç köklerini güçlendirir, saçların kolay taranmasına yardımcı olur ve parlaklık kazandırır.

MİHRİ Saç Bakım ürünlerinde kıvam arttırıcı olarak kullanılan TUZ bulunmamaktadır. Tuz, saç derisine etki ederek kuruluk, kaşıntı, tahriş gibi yan etkiler oluşturmasının yanı sıra, uzun vadede saç köklerinin oksijenlenmesini engelleyerek, saç kayıplarının oluşumuna yol açar. MİHRİ ürünleri içeriğindeki şeker bazı ile saç köklerinin tıkanmasını engelleyerek saçların oksijen almasını sağlar, saçın yaşlanmasını geciktirir.

Kullanım şekli:

Saç tellerini ve saç köklerini güçlendiren içeriğe sahip MİHRİ Saç Dökülmesine Karşı Bakım Serumu, yeni saç oluşumunu desteklemek ve saç tellerine direnç kazandırmak üzere hazırlanmış olup, her gün kullanıma uygundur. Ürünün kullanımından en iyi sonucun elde edilebilmesi için, haftada en az 3 gün kullanılması tavsiye edilir. Mihri Saç Dökülmesine Karşı Bakım Serumu, temiz saç derisine ve saç uçlarına doğru, saçın uzunluğuna ve seyreklik durumuna bağlı olarak 5-10 damla damlatılır. Damlatıldıktan sonra saç derisine hafifçe masaj yapılır ve saç taranır.

• Paraben içermez.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Glutensizdir.
• Petrokimyasal içermez.
• Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
• Bay ve bayan kullanımına uygundur.

Yorumlar

Allah razı olsun bu ürünü kullandım çok şükür saçlarım canlandı ,bu arada temsilci olmak için bahsedilen adımları uyguladım lakin olmuyor