• English
  • Türkçe

Boş

Toplam: 0,00 TL

MİHRİ ABSOLUTE REMEDY Yağ Dengeleyici Krem

 

   Cildin nem dengesinin sağlanabilmesi, yeni hücre sentezi, cildin dış etkenlere karşı dirençli olması ve geç yaşlanması için önemlidir. Yağlı, karma, akneli cilt tiplerinde, cildi nemlendirirken, yağ dengesini sağlayabilmek hedeflenir, bu amaçla içeriğinde cilt yenileyici özellikle birlikte, sebum üretimini dengeleyici ürünler kullanılmalıdır. MİHRİ ABSOLUTE REMEDY Yağ Dengeleyici Kremi, , karma, yağlı, akne sorunu yaşayan cilt tipleri için özel olarak formüle edilmiş yapısıyla, cildi derinlemesine nemlendirir, besler ve aşırı sebum üretimini önlemeye yardımcı olur.

   Her bir MİHRİ ürünü, müslüman uzman kadro tarafından, dinimizce kullanımı yasak olan hiçbir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir.

   MİHRİ ABSOLUTE REMEDY Yağ Dengeleyici Kremi ürününde kullanılan HPP* teknolojisi sayesinde, ürün içeriğindeki etken maddeler hızlı bir şekilde etkisini gösterir, aktif maddeler ile cilt kendini kısa sürede yeniler, derinlemesine nemlenir ve yağ dengesi sağlanır.

MİHRİ ABSOLUTE REMEDY Yağ Dengeleyici Kremi içeriğindeki etken maddeler:

Salisilik asit: Akneli ciltlerin yenilenme sürecinde ve eksfoliyan bakımlarda kullanılan, beta hidroksi asit olan salisilik asit, inflamasyon giderici ve anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra, eksfoliyan özelliği ile cilt dokusunun ölü hücrelerden arınmasını sağlar, gözeneklerin tıkanarak akne oluşmasını engeller. Cilt dokusunu korur ve kolajen üretimini destekler.

Shea butter: Karite ağacının fıstıklarının ezilmesi ile elde edilen Shea Butter, Afrika'da binlerce yıldır sağlık ve güzellik için kullanılmaktadır. İçerdiği yağ asitleri ile cildi derinlemesine nemlendirerek , cilde elastikiyet kazandırır,hücre yenileyici etkisi sivilce ve akne sebebi ile yıpranan cilt dokusunun hızla yenilenerek, sağlıklı, pürüzsüz cilt oluşumunun kazanılmasını sağlar. Shea yağının içerdiği sinamik asit, cildi güneşin zararlı U.V. ışınlarından korur, içeriğindeki A ve E vitaminleri ve antioksidanlar ile cildi serbest radikallerin ve çevresel değişimlerin yıpratıcı etkisinden korur.

Üzüm Çekirdeği Yağı: Cildi güneşin yıpratıcı etkisinden koruyan E vitamini, cilt yenilenmesinde önemi olan linoleik asit, cildi ultraviyole ışınlarından koruyucu ve antimikrobik özelliğe sahip resveratrol içeren üzüm çekirdeği yağı, güçlü antioksidan etkisi ile sigara, çevre kirliliği, ultraviyole ışınları gibi etkenlerin zararlarından cildi korur.

Lavanta yağı: Akne, sivilce problemi yaşayan, karma cilt tipine sahip kişilerde yağ üretiminin dengelenmesini sağlar, hücre yenileyici etkisi ile yıpranan cilt dokusunun yenilenmesine yardımcıdır. İnflamasyon giderici ve ağrı kesici özelliği ile, ağrılı, iltihaplı akne oluşumunu önler. Aynısefa yağı: Aynısefa çiçeğinden elde edilen yağ, yıpranmış, hassas cilt dokusunu sakinleştirir, inflamasyon giderici ve cilt yenileyici özelliği ile sağlıklı cilt dokusunun oluşumuna yardımcıdır.

D-panthenol: D-panthenol (provitamin B5), çatlamış cilt dokusunun iyileşmesini sağlar ve cilt yenileyici özelliğe sahiptir, tahriş oluşumunu önler ve cildi derinlemesine nemlendirir.

Tocopherol: E vitamininin suda çözünen formu olan tocopherol, cildin üst katmanlarında depolanır, cildi serbest radikallerin zarar verici etkisinden korur, cildi yumuşatır, besler ve derinlemesine nemlendirir.

Kullanım Şekli:

Cildin uygun ürünlerle temizlenmesinin ardından, Mihri Akne Gündüz Kremi cilde hafif masajla uygulanır. HPP* teknolojisi ile üretilen ürün, cilde çok çabuk nüfuz eder ve cilde sağlıklı, mat bir görünüm kazandırır.

• Paraben içermez.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Glutensizdir.
• Petrokimyasal içermez.
• Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
• Bay ve bayan kullanımına uygundur.

(*) High Performance Penetration (Yüksek Performanslı Emilim)