• English
  • Türkçe

Boş

Toplam: 0,00 TL

MİHRİ ABSOLUTE REMEDY Matlaştırıcı Temizleme Jeli

 

   Ciltteki yağ dengesi hormonal değişimler, beslenme alışkanlıkları, cilt temizliğine dikkat edilmemesi gibi sebeplerle değişebilir. Artan yağ (sebum) üretimi ile birlikte, ciltte bakteri gelişimi artar, süreç ciltte komedon, akne ve sivilce oluşumu ile sonuçlanabilir. Akne oluşumunun önlenmesi ve varolan aknelerin giderilebilmesi için, yağ dengesini düzenleyen, bakteri oluşumunu önleyici özelliğe sahip ürünlerle cildin düzenli olarak temizlenmesi gerekir.

   Mihri Akne Temizleme Jeli, cildin nem ve pH dengesini oluşturan sebum (yağ) sentezini dengeler , cilde zarar vermeden cildin arınmasını sağlar. Cilt gözeneklerini temizler, sağlıklı, pürüzsüz cilt dokusunun oluşumuna yardımcı olur.

   Her bir MİHRİ ürünü, müslüman uzman kadro tarafından, dinimizce kullanımı yasak olan hiçbir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir.

   MİHRİ Akne Temizleme Jeli ürününde kullanılan HPP* teknolojisi sayesinde, ürün içeriğindeki etken maddeler hızlı bir şekilde etkisini gösterir, pürüzsüz, sağlıklı, dengeli cilt oluşum süresi kısalır.

MİHRİ Akne Temizleme Jeli içeriğindeki etken maddeler:

Tego® Cosmo P 813: Bitkilerden elde edilen, ciltte bakteri oluşumunu önleyen bu içerik, ciltte gergin bir his bırakmadan, cildin sivilce, akne oluşumuna sebep veren bakterilerden arınmasını sağlar.

Sodium PCA: Mihri Akne Temizleme Jeli içeriğindeki arındırıcı aktiflerin cildi kurutmasını engeller, cilt dokusunun nem tutma kapasitesini arttırır ve cildi nemlendirir.

Lamesoft®: Hindistan cevizi ve ayçiçeği çiçeklerinden elde edilen yağlardan üretilen bu içerik, cildi nemlendirir ve yumuşatır. Böylece cilt temizliğinin ardından ciltte gerginlik hissi oluşmasını engeller, yumuşak, pürüzsüz bir cilt oluşumuna yardımcı olur.

Kullanımı Şekli:

Sabah ve akşam, fındık tanesi büyüklüğünde Mihri Akne Temizleme Jeli, köpürtülerek ıslatılmış cilde dairesel hareketlerle uygulanır, ciltte bekletilmeden bol su ile yıkayarak cilt arındırılır.

• Paraben içermez.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Glutensizdir.
• Petrokimyasal içermez.
• Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
• Bay ve bayan kullanımına uygundur.